Обидві галузі мають свої унікальні вимоги, навички та перспективи. У цій статті ми розглянемо, у чому основні front end і back end відмінності, які завдання та інтереси відповідають кожній з них, щоб прийняти обґрунтоване рішення. Воно й визначить вашу дорогу у світі програмування та технічних інновацій. Більш ніж половина .NET-розробників використовує JavaScript як додаткову мову програмування. Найвищі зарплати в тих, хто додатково працює з Objective-C — $3375, Python — $3000.

react розробник зарплата

Дещо нижча медіанна зарплата в стартапах та аутсорсі ($2350 та $2200 відповідно). У цих компаніях приблизно третина фронтендерів — джуніори чи інтерни. Full-Stack розробка – це як носити багато капелюхів одночасно, але у світі веб-розробки. Вона означає, що ви здатні працювати як із фронтендом, так і з бекендом при створенні веб-додатків. Це як бути і архітектором будинку, і дизайнером інтер’єру в одній особі.

Сили Оборони Шукають Різних Спеціалістів

Давайте переключимося на інший бік медалі, який називається бекенд-розробка. Це, можна сказати, “мізки” веб-додатка, його внутрішній механізм, який працює в тіні та виконує безліч важливих завдань. Це допоможе зменшити кількість невалідних відповідей, адже один респондент зможе заповнити лише одну анкету. Важливо, ми не бачимо й не збираємо ваші персональні дані.

Як альтернативу медіані ми створили віджет із розподілом зарплат за кількістю анкет. Над кожним стовпцем вказана кількість анкет, що була отримана для конкретного зарплатного діапазону. Ви можете відфільтрувати дані за посадою, містом та досвідом роботи. До переліку посад додали спеціальності, які зібрали не менше 50 анкет. Найпопулярніша додаткова мова програмування — Python (112 анкет).

Front-end React/nextjs Developer

Серед опитаних розробників найбільша частка Software Engineers (46%), далі йдуть категорії Senior Software Engineers (24%) та Junior Software Engineers (17%). Порівняно з минулими періодами значно скоротилася кількість Junior Software Engineers, до рівня грудня 2014 року. Популярні мови для backend-розробки включають Python, Java, Ruby, Node.js, PHP та інші.

react розробник зарплата

Фронтенд – це про роботу із зовнішнім виглядом і відчуттям веб-додатків. Якщо ви візуальна людина, яка обожнює створювати красиві та зручні інтерфейси, фронтенд може бути вашою стихією. Це місце для творчості й уважного погляду на деталі. Ці фахівці повинні володіти навичками візуального дизайну, вміти працювати з CSS для стилізації елементів, і розуміти, як зробити інтерфейс зручним для користувачів. Вони створюють кнопки, меню, анімації та все, що ви бачите на екрані.

Різниця Між Фронтенд- І Бекенд-розробкою

Найчастіше Swift-розробники використовують Objective-C як додаткову мову з медіаною $2900. Найбільш оплачуваними спеціалістами є Scala та Go-розробники у Києві — їхня зарплата становить $4000. За результатами вакансія Front-end Розробник (React) червневого опитування, частка розробниць становила 9%, цей показник збільшується щороку — на 2 п.п. Підписуйтеся на Telegram-канал «Редакція DOU», щоб не пропустити нові випуски аналітики.

react розробник зарплата

Якщо у вас є коментарі, пропозиції або зауваження до статті 👉 переходьте до обговорення або пишіть на [email protected]. Мені якось соромно вкотре пояснювати тут, що нижня цифра означає, що 25% отримує МЕНШЕ, а верхня — що 25% отримує БІЛЬШЕ. І скільки саме — можна побачити з сирих даних, які потім теж заливаються. Чувак, хто скільки стрічок коду пише це от взагалі не показник нічого. Трохи якісніший графік по вишам буде, якщо обмежитись лише тими хто переїхав в Київ. Докладна інформація з розбивкою за категоріями, містами та досвідом у розділі «Зарплати».

Проте докладно проаналізувати причини не можемо, оскільки в нашому опитуванні взяла участь невелика кількість розробниць. У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 690,53 ₴ за годину. Однак це число залежить від конкретного досвіду та навичок React js. Вибір між фронтенд- і бекенд-розробкою, можливо, одне з перших серйозних рішень, що стоять перед молодими програмістами і розробниками.

  • Потім оберіть мову програмування для бекенду, таку як Python, Ruby або Node.js.
  • У розрізі посад ми спостерігаємо падіння зарплатні System Architect на $200 і Senior SE — на $100 та збільшення зарплати Team/Technical Lead на $150.
  • У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 690,53 ₴ за годину.
  • Junior SE з рівнем знання англійської вище середнього отримує $738, що на +$88 більше, ніж Junior SE з рівнем англійської нижче середнього.

Найвищі зарплати у тих, хто обирає Angular — $3000. І знову ж у тих, хто частіше використовує TypeScript, зарплати дещо вищі ($3100), JavaScript — дещо нижчі ($2700). У світі веб-розробки https://wizardsdev.com/ є також Full-Stack розробники, які вміють і фронтенд, і бекенд. Це як універсальні гравці, які можуть брати участь як у дизайні інтерфейсу, так і в створенні складної серверної логіки.

Зарплати Українських Розробників — Літо 2023

У список найкращих міст з найвищими зарплатами входять Україні. Якщо ви хочете знайти високооплачувану роботу, у трійку міст із найвищою оплатою праці в цій професії входять Віддалено; Львів. API (Application Programming Interface) – це набір певних методів і засобів, що дають змогу frontend взаємодіяти з backend для отримання або надсилання даних. А чи є статистика про те, куди переходять розробники з віком після 45? Просто судячи з кількості архітекторів, їх не так багато треба.

react розробник зарплата

У спеціалістів з TypeScript медіанна зарплата вища. Серед тих, у кого це основна мова програмування, вона становить $3000 проти $2300 у тих, в кого основна мова JavaScript. Якщо ж проаналізувати ці компанії в розрізі тайтлів спеціалістів, то різниці практично немає. Дещо вищі зарплати сеньйорів і мідлів у стартапах ($4550 проти $4000 загалом, $2350 проти $2200 загалом), а джуніорів — в аутстафі ($1000 проти $750 загалом). В аутсорсингових компаніях зарплати сеньйорів дещо нижчі за інші компанії ($3800 проти $4000 загалом).

Зарплати Front-end дещо нижчі, в порівнянні із зарплатами Back-end, Full Stack і спеціалістів з Mobile. Медіанні зарплати у фронтендерів, за даними нашого опитування, в червні 2021 року становили $2500, водночас у Back-еnd та Mobile — $3000, а Full Stack — $2800. Зрештою, вибір між фронтенд і бекенд-розробкою залежить від ваших інтересів, навичок і професійних цілей. Обидві галузі пропонують унікальні можливості та перспективи для кар’єрного зростання. Головне – робити вибір усвідомлено і продовжувати з цікавістю освоювати свій цікавий шлях. Найвищі середні зарплати у тих, хто, крім стандартних платформ, використовує у роботі React.js ($2600) і .NET Core ($2750).

Laisser un commentaire